Ada Bonus

Prens Adalarının keyfini Ada Bonus ile yaşayın!

Ada Bonus Kredi Kartı:

Adalar Belediyesi ve Denizbank işbirliği ile oluşturulan Ada Bonus, Adalarda ikamet eden Ada sakinlerine özel tasarlanmış kredi kartıdır. Tüm Bonus özelliklerine sahip olan Ada Bonus'un; Klasik ve Platinum olmak üzere iki kart tipi mevcuttur. Kartlar, MasterCard Paypass temassız özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemler şifre ve imzaya gerek kalmadan kartı okuyucuya göstererek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilir.

Ada Bonus ile

 • Adalar’daki işyerlerinde 20%’ye varan Ada Puan kazanımı, Ada Puan kazandıran işletmeler için tıklayınız.
 • İDO ve Mavi Marmara’da Adalara %10 indirimli* ulaşım,
 • Ada Plajlarında 30%’a varan özel indirimler,
 • Adalar Müzesinde 75% indirimli giriş imkanı,

bulunur.

* İDO geçişlerinde yapılacak olan İndirim, bir sonraki ay kartınıza akbil fiyatı üzerinden %10 olarak iade edilecektir.

Medline "Acil Sağlık Hizmetleri Paketi" 1 yıl boyunca Ada Bonus kart sahiplerine limitsiz ve ücretsiz!

Paket kapsamında:

 • Acil durumlarda doktorlu kara ambulansı hizmeti
 • Telefonla 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık
 • Acil durum uygulamalarında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri
 • Medikal bilgi köprüsü ve hastane organizasyonu

bulunmaktadır.

Ada Bonus şifresi AçıkDeniz İnternet Bankacılığından alınabildiği gibi kısa mesaj olarakta alınabilmektedir. SİFRE yazıp, boşluk bırakıp, istenilen 4 rakamlı şifreyi yazıp boşluk bırakıp sonrasında kartın arkasındaki 7 rakamı yazarak 3280'e gönderilmesi gerekmektedir.

Ada Bonus Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar:

 • Denizbank Şubeleri
 • 0 850 222 08 00 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı
 • www.denizbank.com
 • SMS: KKADA yazıp 3280'e gönderilerek başvuruda bulunulur.

**Ücretsiz kargo gönderimi yılda max. 3 defa yapılabilir. Ücretsiz kargo gönderimi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin 0 850 222 08 00 numaralı Afili İletişim Hattı’nı aramaları gerekmektedir. Hizmetten yararlanabilmek için mutlaka Ada Bonus Platinum kartın olması gerekmektedir. Max. 10 kg/ds’a kadar olan yakın-kısa-orta (600 km) mesafe yurtiçi kargo gönderim bedelleri hizmet kapsamındadır. Ücretsiz kargo hizmeti için talepler hafta içi 08:30 – 17:30 arası ve Cumartesi 08:30 - 15:00 arası alınabilmektedir, Pazar günü ise hizmet verilmemektedir.

***Ücretsiz vize danışmanlığı hizmeti:

Ücretsiz vize danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin 0212 340 21 21 numaralı Afili İletişim Hattı'nı aramaları gerekmektedir. Hizmetten yararlanabilmek için mutlaka Ada Bonus Platinum kartın olması gerekmektedir. Afili İletişim Hattı tarafından yönlendirilecek Kart Sahipleri'nin vize başvurusu için şirket tarafından verilecek vize danışmanlık bedeli her bir kart sahibi için yılda bir defaya mahsus olmak üzere karşılanacaktır. Hizmet yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde geçerlidir.

****Ferdi Kaza Sigortası:

Sigorta poliçesi en fazla teminat tutarı 25.000 USD olup kaza sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyeti kapsamaktadır.

Müşterinin Platinum kartı açık olduğu sürece Ferdi Kaza Sigortası teminatı geçerli olacaktır.